Choď na obsah Choď na menu
Reklama
Reklama
 


KSS - vedenie 2008 - 2011

25. 5. 2011

Predsedníctvo ÚV KSS

 

Hrdlička Jozef, PhDr., predseda KSS

Suško Pavel, Ing., podpredseda KSS pre zahraničnú politiku

Sotáková Anna, MUDr., podpredsedníčka KSS pre odborné činnosti

Nišponský Peter, Mgr., podpredseda KSS pre volebné stratégie

Samuel Zubo, RSDr.,CSc., podpredseda KSS pre vnútrostranícku politiku, foto

Artim Jozef, RSDr., ústredný tajomník KSS

Ján Janočko, Ing., člen Predsedníctva ÚV KSS, foto

Michal Kotián, RSDr., člen Predsedníctva ÚV KSS, foto

Šiška Jozef, Ing., člen Predsedníctva ÚV KSS

Jozef Fuček, člen Predsedníctva ÚV KSS, foto

Juraj Bobor, RSDr., člen Predsedníctva ÚV KSS, foto

Klimentová Viera, RSDr., členka Predsedníctva ÚV KSS

Juraj Brecko, Ing., člen predsedníctva ÚV KSS, foto

Mgr. Štefan Borovský, člen predsedníctva ÚV KSS, foto

 

Členovia Ústredného výboru Komunistickej strany Slovenska

 

Prešovský kraj:

Peter Jakubčák, Ján Janočko, Miroslav Kulík, Miroslav Krištan, Juraj Lazarčík,Michal Mamrilla, Ján Sabol, Anna Sotáková,

 

Košický kraj:

Juraj Brecko, Ondrej Čierny, Ján Čižmár, Vladimír Chlebo, Gabriel Ivanko, Peter Nišponský, Branislav Rusiňák, Štefan Surmánek, Emil Varga, Ladislav Vojtko,

 

Banskobystrický kraj:

Juraj Bobor, Ján Kašiar, Daniel Kianica, Viera Klimentová,  Bohuš Kubinský, Ján Kyzek, Jaroslav Murgáč, Anton Trebuľa, Jozef Varga, Samuel Zubo,

 

Trenčianský kraj:

Dagmara Debnárová, Jozef Fuček, Jozef Hrdlička, Miroslav Samiec, Pavol Suško,

 

Žilinský kraj:

Michal Kotian, Ján Kresánek, Peter Lacko, Lúcia Mišíková, Juraj Pavlovič, Milan Paršo, Ján Sporka,

 

Nitrianský kraj:

Juraj Obert, Lenka Szegényová, Mária Smutná, Jozef Šiška,

 

Trnavský kraj:Juraj Kabát,Vladimír Sládek, Milan Zburín,

 

Bratislavský kraj: Ján Adamovič, Jozef Artim, Zdenko Marton, Karol Ondriáš, Jana Staroselská, 

 

Poznámka:

ÚV KSS bol zvolený VI. zjazdom KSS 6.-7. septembra 2008 a rozšírený na rokovaní ÚV KSS 4. 10. 2008. 

 

Členovia Ústrednej revíznej komisie

 

1. Štefan Škrabák, predseda komisie

2. Helena Polanská

3. Vasil Čuvan

4. Marián Vaňo

5. Helena Lamášová

6. Stanislav Cebo

7. Katarína Nitranová

 

Členovia Ústrednej rozhodcovskej komisie

1. Jaroslav Kočiš,  predseda komisie

2. Václav Homišan

3. Miloslav Grega

4. Ľubomír Rejko

5. Albert Albert

6. Blažena Žákovicová

7. Pavol Tausk

8. Ferdinand Noga

 
Reklama

Komentáre

Pridať komentár

Prehľad komentárov

Zatiaľ nebol vložený žiadny komentár.